fundusze europejskie

Subito Dotacje

 

Zakup i dostawa elementów zestawu urządzeń stacjonarnych i mobilnych do obsługi środowiska wspomagającego programowanie graficzne i kosztowe


 

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę elementów zestawu urządzeń stacjonarnych i mobilnych do obsługi środowiska wspomagającego programowanie graficzne i kosztowe, w ramach projektu pt. „Innowacyjny system mebli do przestrzeni komercyjnych z wbudowanym systemem ogrodu wertykalnego” realizowanego w ramach działania 1.2 „Sektorowe programy B+R”, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

W związku z uzupełnieniem zapytania ofertowego o wzór umowy na dostawę sprzętu, przedłuża się termin składania ofert obejmujących całość lub część zamówienia do 23.02.2018 do godz. 16. Wzory formularza ofertowego oraz oświadczenia o braku powiązań kapitałowych pozostają bez zmian. Treść zapytania ofertowego została zmieniona jedynie w punktach 9 i 12.

Do pobrania: zapytaniewzór umowyformularzoświadczenie

 

W dniu 28 lutego nastąpiło rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na zakup i dostawę elementów zestawu urządzeń stacjonarnych i mobilnych do obsługi środowiska wspomagającego programowanie graficzne i kosztowe, w ramach projektu pt. „Innowacyjny system mebli do przestrzeni komercyjnych z wbudowanym systemem ogrodu wertykalnego” realizowanego w ramach działania 1.2 „Sektorowe programy B+R”, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020. Szczegóły w załączonym pliku.

Do pobrania: Informacja rozstrzygnięcie

 

Dane kontaktowe


Subito Dotacje Sp. z o. o.
ul. Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa, Polska

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00
 

Kontakt:
+48 22 632 21 49