Subito Dotacje

 

Aktualności


 

03 06.2019

Projekt pt. Trans-Opera ostatecznie rozliczony

W dniu 3 czerwca br. Opera na Zamku w Szczecinie otrzymała końcową refundację dofinansowania dla projektu pt. "Trans-Opera - Increasing local culture and social operators trans-border capacity with opera". Oznacza to, że przedmiotowy projekt został finalnie rozliczony na rzecz Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Południowy Bałtyk 2014-2020 i tym samym usługa zarządzania finansowego projektu realizowana przez naszą firmą została zakończona. W sumie nasze wsparcie trwało przez prawie 2 lata, od 10 lipca 2017 roku. Więcej o świadczonej usłudze na rzecz Opery na Zamku w Szczecinie można przeczytać tutaj.

Nasz zespół towarzyszył projektowi od początku – odpowiadaliśmy za opracowanie projektu typu seed money (finansowego z Programu Południowy Bałtyk 2007-2013), który pozwolił przygotować się do złożenia właściwej aplikacji, przygotowaliśmy dokumentację aplikacyjną dla przedmiotowego projektu, a także odpowiadaliśmy za opracowanie podręcznika dobrych praktyk. Co ważne, nasza usługa obejmowała również wsparcie niemieckiego partnera projektu – Theater of Vorpommern.

Zainteresowane współpracą z niemieckimi, duńskimi, szwedzkimi i litewskimi partnerami, podmioty
z województw: zachodniopomorskiego i pomorskiego, a także podregionu elbląskiego, prosimy o śledzenie naszej strony internetowej. Najprawdopodobniej w przyszłym roku zostanie uruchomiony nabór na nowe projekty seed-money, które pozwolą przygotować, a zatem również zwiększyć szanse na dofinansowanie właściwych – głównych projektów z Programu Południowy Bałtyk 2021-2027.powrót ››


 

Dane kontaktowe


Subito Dotacje Sp. z o. o.
ul. Gościnna 15/19 lok. 3
05-082 Blizne Łaszczyńskiego      (gm. Stare Babice)

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:30 - 16:00
 

Kontakt:
+48 502 939 696