Subito Dotacje

 

Dotacje i dofinansowanie dla Firm


 

dofinansowanie dla firmPomoc w zakresie pozyskiwania dofinansowania dla przedsiębiorstw to najważniejszy filar działalności naszej firmy. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, poszerzyć działalność na inne rynki lub wdrożyć innowacyjne rozwiązania, aby zwiększyć przewagę konkurencyjną swojego przedsiębiorstwa – Subito Dotacje pomoże Ci te plany zrealizować poprzez kompleksową pomoc i wsparcie w zdobyciu na to funduszy UE.

 

Poznaj możliwości, jakie dają fundusze europejskie dla firm

W ramach najnowszej perspektywy finansowej na lata 2014-2020 Unia Europejska przeznaczyła dla Polski 82,5 mld euro. Zostały one rozdzielone m.in. na programy krajowe i programy regionalne, wśród których wiele dotyczy wsparcia przedsiębiorstw.

 

Zdobądź środki na innowacje i rozwój

 

Jednym z najważniejszych programów unijnej pomocy jest „Program Inteligenty Rozwój”, którego główne założenie świetnie oddaje hasło „od pomysłu do rynku”. W ramach tego programu firmy mogą pozyskać dotacje na badania i rozwój (B+R), a dokładnie na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów, usług lub technologii. Pomożemy Państwu pozyskać środki unijne na prace badawcze, rozbudowanie i wdrożenie nowej linii technologicznej, zakup specjalistycznych urządzeń, a nawet zatrudnienie specjalistów.

Dotacje na innowacyjne przedsięwzięcia i nowe inwestycje mogą Państwo zdobyć dzięki naszej pomocy również w ramach „Programu Polska Wschodnia” oraz poszczególnych regionalnych programów operacyjnych.

 

Rozwijaj swój biznes za granicą

 

Nasi eksperci z powodzeniem pomagają firmom pozyskać dofinansowanie na rozwijanie działalności na rynkach zagranicznych. W zależności od lokalizacji firmy o środki takie można ubiegać się w ramach niektórych programów regionalnych lub „Programu Polska Wschodnia”.

W niektórych regionach na rozwój eksportu można otrzymać dofinansowanie nawet do 70% wartości inwestycji, w innych są to bardzo korzystne pożyczki na preferencyjnych warunkach.

W ramach „Programu Inteligenty Rozwój” możemy Państwu pomóc zdobyć dofinansowanie na udział w prestiżowych międzynarodowych targach lub innych wydarzeniach umożliwiających promocję Państwa firmy na rynkach zagranicznych.

 

Zdobądź preferencyjne pożyczki i kredyty

 

Oprócz dofinansowania polscy przedsiębiorcy mają do dyspozycji szeroki wachlarz instrumentów finansowych na preferencyjnych warunkach oferowanych w ramach pomocy unijnej. Są to przede wszystkim:

- kredyty inwestycyjne i obrotowe,

- pożyczki,

- leasing,

- poręczenia kredytów.

Z tych produktów kredytowych skorzystać mogą małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, w tym również te dopiero rozpoczynające działalność oraz mikroprzedsiębiorcy. Środki można przeznaczyć na założenie lub rozwój przedsiębiorstwa, badanie i rozwój, zakup środków transportu itp.

Preferencyjne warunki finansowania mogą polegać np. na niższych wymaganiach dotyczących zabezpieczenia kredytu, dostęp do finansowania dla młodych firm bez historii kredytowej lub po prostu niższych kosztach kredytowania.

Jeśli są Państwo zainteresowani takim finansowaniem, chętnie pomożemy Państwu załatwić wszystkie formalności!

 

Oferujemy kompleksową pomoc od A do Z

 

Powierzając nam zadanie pozyskania dla Państwa firmy dofinansowania, mogą Państwo liczyć na to, że zostanie ono wykonane w pełni profesjonalnie i kompleksowo. W ramach usług zapewniamy:

- analizę potrzeb Państwa przedsiębiorstwa i dopasowanie do nich najlepszej formy dofinansowania oraz jego źródła,

- sporządzenie kompletnego wniosku aplikacyjnego, łącznie z przygotowaniem wszystkich niezbędnych załączników do wniosku oraz opracowaniem koncepcji i budżetu projektu, która uzyska aprobatę oceniających,

- wsparcie firmy od momentu opracowania koncepcji do momentu podpisania umowy o dofinansowanie lub końcowego rozliczenia projektu (w tym bieżącą aktualizację dokumentacji oraz wsparcie w rozliczaniu dofinansowanego projektu).

W przypadku, gdy aktualnie żaden z programów nie zaspokaja wszystkich potrzeb Państwa firmy, w ramach współpracy oferujemy bieżący monitoring nowych źródeł finansowania i natychmiastowe powiadomienie Państwa o możliwości ubiegania się w jego ramach o dotację.

Naszym priorytetem jest realna pomoc naszym Klientom, dlatego zawsze obiektywnie oceniamy szanse na dofinansowanie według specjalnej analizy kryteriów punktowych.

 

Zaufaj specjalistom – mamy doświadczenie w pozyskiwaniu środków

 

Dofinansowanie dla firm z Unii Europejskiej to ogromna szansa dla polskich przedsiębiorstw na rozwój i osiągnięcie większej przewagi konkurencyjnej zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Pozyskanie takich funduszy jest skomplikowane i wymaga dopełnienia wielu formalności, dlatego zadanie to warto powierzyć doświadczonym specjalistom. Nasza firma Subito Advising zajmuje się tym od przeszło 10 lat i ma na swoim koncie całą listę pozytywnie rozpatrzonych wniosków i wciąż poszerzające się grono zadowolonych Klientów.

O naszej skuteczności i profesjonalizmie świadczy również pozyskanie dotacji na działalność dodatkową firmy w obszarze systemów zielonych ścian, zwanych również ogrodami wertykalnymi.

 

Twoja firma potrzebuje dofinansowania? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci je zdobyć!

 

Dane kontaktowe


Subito Dotacje Sp. z o. o.
ul. Gościnna 15/19 lok. 3
05-082 Blizne Łaszczyńskiego      (gm. Stare Babice)

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:30 - 16:00
 

Kontakt:
+48 502 939 696