Subito Dotacje

 

O nas


 

W związku ze zmianą struktury własnościowej firmy Subito Advising Sp. z o. o. oraz dynamicznym rozwojem marki 4Nature System, której spółka jest właścicielem, wprowadzone zostały następujące zmiany w naszej działalności:

  1. od 28 stycznia 2021 roku firma Subito Advising Sp. z o. o. zmienia nazwę na 4NatureSystem – Wertykalni Sp. z o. o. – istniejąca spółka w 100% skupi się na sprzedaży produktów marki 4Nature System,
  2. działalność konsultingowa spółki (tj. przede wszystkim usługi w zakresie pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków UE/EOG) Subito Advising Sp. z o. o. będzie prowadzona w ramach nowo utworzonej spółki – Subito Dotacje Sp. z o. o.

Zarejestrowana w grudniu 2020 roku firma Subito Dotacje Sp. z o. o. będzie kontynuować misję Subito Advising Sp. z o .o. w zakresie konsultingu – zarówno dzięki przeniesieniu istniejącego zespołu branżowego, jak i wypracowanego w ciągu ponad 10 lat know-how, w tym posiadanych referencji. Marka Subito Advising pozostaje w dyspozycji firmy Subito Dotacje Sp. z o. o.

Dane kontaktowe nowej spółki (adres, telefon, e-mail) pozostają bez zmian – nowe dane rejestrowe (NIP, REGON, KRS) znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”.

Dane kontaktowe spółki 4NatureSystem – Wertykalni Sp. z o. o., jak również informacje o realizowanych przez nią projektach dofinansowanych ze środków UE (obecnie, jak też wcześniej pod szyldem Subito Advising Sp. z o. o.) odnajdą Państwo na dedykowanej spółce stronie internetowej www.4naturesystem.com/pl.

Grzegorz Duszyński - Członek Zarządu i pomysłodawca marek: Subito Advising, 4Nature System oraz Wertykalni.pl. Pionier sukcesów firmy w zakresie przygotowywania skutecznych wniosków o dofinansowanie, ekspert w zakresie komercjalizacji innowacyjnych i rozwojowych projektów oraz tworzeniu dla nich modeli biznesowych.

Mariusz Zaręba – Członek Zarządu, z wykształcenia magister Ekonomii o specjalizacji Ekonomia Sektora Publicznego. Od 2011 roku opracował i współtworzył ponad 120 dokumentacji aplikacyjnych dla instytucji publicznych (szpitale, instytucje kultury, gminy, powiaty) oraz organizacji pozarządowych, a także pełnił/pełni funkcję koordynatora finansowego/kierownika kilkunastu projektów współfinansowanych ze środków MF EOG/UE dla przedstawicieli tych sektorów. Skutecznie prowadził zarządzanie finansowe i finalnie rozliczył 7 transnarodowych projektów kulturalnych z udziałem norweskich i niemieckich partnerów. Wskaźnik sukcesu opracowywanych i koordynowanych przez niego wniosków o dofinansowanie w ostatnich latach wyniósł blisko 80%. Czuwa również nad prawidłowością zamówień publicznych oraz rozliczeń na rzecz instytucji zarządzających w ramach dofinansowanych projektów.

 

Dane kontaktowe


Subito Dotacje Sp. z o. o.
ul. Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa, Polska

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00
 

Kontakt:
+48 502 939 696