Subito Dotacje

 

Aktualności


 

14 10.2023

Udział Subito Dotacje w XXI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów

W dn. 11 października br. Prezes Subito Dotacje Sp. z o. o. - Mariusz Zaręba - został zaproszony do udziału w charakterze prelegenta w jednej z debat eksperckich XXI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach. Te wyjątkowe wydarzenie każdego roku gromadzi ponad 1000 uczestników – w szczególności przedstawicieli administracji samorządowej, a także środowisk biznesowych świadczących usługi na rzecz samorządów - stając się tym samym największym tego rodzaju forum dla samorządowców na terenie kraju.

Mariusz Zaręba już od ponad 12 lat doradza samorządom i ich jednostkom organizacyjnym w pozyskiwaniu i rozliczaniu środków unijnych, dzięki czemu mógł się podzielić ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem podczas debaty „Jak napisać skuteczny wniosek o dofinansowanie projektu unijnego”. Opowiedział m. in. o :

- kluczowych krokach przed podjęciem decyzji o starcie w konkursie wniosków o dofinansowanie,

- pułapkach, jakie czekają beneficjentów po podpisaniu umowy o dofinansowanie w skutek złych decyzji na etapie tworzenia dokumentacji aplikacyjnej,

- zasadności przygotowania studium wykonalności dla projektu na etapie planowania inwestycji.

Obok Prezesa Subito Dotacje prelegentami w tym samym panelu byli: Wicemarszałek Województwa Śląskiego, Dyrektor Departamentu Programowania Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, a także naczelnicy wydziałów odpowiedzialnych za fundusze unijne w magistratach Gliwic, Legnicy oraz Opola.

Zwieńczeniem pierwszego dnia Forum było ogłoszenie rankingu najlepszych samorządów pod względem inwestycji. W ich czołówkach znalazło się kilku z naszych klientów – cieszy fakt, że dołożyliśmy cegiełkę do tych sukcesów, wspierając samorządy w pozyskaniu środków zewnętrznych na inwestycje w infrastrukturę publiczną.powrót ››


 

Dane kontaktowe


Subito Dotacje Sp. z o. o.
ul. Gościnna 15/19 lok. 3
05-082 Blizne Łaszczyńskiego      (gm. Stare Babice)

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:30 - 16:00
 

Kontakt:
+48 502 939 696