Subito Dotacje

 

Aktualności


 

16 04.2017

Nabór do Programu Polska-Rosja

nabór do programu Polska-Rosja

W dniu 16 kwietnia 2018 roku uruchomiony został  nabór wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Programu Polska-Rosja 2014-2020, którego całkowity budżet wynosi ponad 62 mln EUR.

W ramach projektów realizowanych wspólnie z rosyjskim partnerem z Obwodu Kaliningradzkiego możliwe będzie wdrożenie działań inwestycyjnych i miękkich po obydwu stronach granicy w takich obszarach jak: kultura, turystyka, transport czy ochrona przyrody. Wsparcie będzie mogło wynieść do 90% kosztów kwalifikowanych – od 100 tys. do 2,5 mln EUR. Nie jest na etapie starania się o dofinansowanie wymagane natomiast pozwolenie na budowę.

Nasza firma dzięki 11-letniemu doświadczeniu w przygotowywaniu projektów z obszarów m. in. kultury i turystyki, obejmujących wsparcie z różnych źródeł dofinansowania jest gotowa przygotować dla Państwa instytucji wymaganą konkursem dokumentację aplikacyjną w języku angielskim, w tym studium wykonalności. Jeśli są Państwo zainteresowani aplikowaniem do ww. konkursu lub chcieliby skonsultować swój pomysł na projekt, prosimy o kontakt – w przypadku decyzji o współpracy podjętej przed 16 maja, gwarantujemy atrakcyjny rabat za naszą usługę. Warto dodać, że w bliźniaczym Programie Polska – Białoruś – Ukraina 2014-2020 (bazującym na tych samych dokumentach aplikacyjnych) przygotowany przez nas projekt dla Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz Szpitala Klinicznego Położniczego dla Obwodu Mińskiego pt. Record Use Observation Keeping – trans-border cooperation of regional hospitals in Siedlce and Minsk for mothet and child health zajął 3. miejsce spośród 160 złożonych wniosków dla celu tematycznego BEZPIECZEŃSTWO i został skierowany do dofinansowania z kwotą 1,95 mln EUR.

Kontakt ws. aplikowania do Programu Polska – Rosja: Mariusz Zaręba, Kierownik Projektu, tel. 502 939 696, e-mail: m.zareba@subitoadvising.pl

 powrót ››


 

Dane kontaktowe


Subito Dotacje Sp. z o. o.
ul. Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa, Polska

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00
 

Kontakt:
+48 502 939 696