Subito Dotacje

 

Castanea - Pracownia Architektury Krajobrazu


 

Nasz zespół w 2018 roku odpowiadał za zarządzanie finansowe i rozliczenie projektu pt. „Panel roślinny o przeznaczeniu terapeutycznym pod kątem hortiterapii i aromaterapii”, realizowanego przez współpracującą z Subito Advising firmę: Beata Dziedzic Castanea – Pracownia Architektury Krajobrazu. Wniosek o dofinansowanie dla projektu w ramach Działania 1.2 Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 również opracowała nasza firma.

Przedmiotem projektu było przeprowadzenie prac B+R (badań przemysłowych) nad opracowaniem innowacyjnego, bezpiecznego i przyjaznego środowisku oraz człowiekowi panelu roślinnego o przeznaczeniu terapeutycznym i rehabilitacyjnym pod kątem hortiterapii (leczenie ogrodami) oraz aromaterapii (wykorzystywanie olejków eterycznych i innych substancji zapachowych do korzystnego wpływania na zdrowie).

 

Nasza firma przygotowała zapytanie ofertowe w bazie konkurencyjności na wybór jednostki naukowej odpowiedzialnej za przeprowadzenie prac B+R, a następnie odpowiadała za przedkładanie sprawozdań i wniosków o płatność. Łączna kwota rozliczonej dotacji UE dla projektu wynosi 195 600,00 zł.

 

Projekt zakończono w listopadzie 2018 roku – proces rozliczania został już w pełni zakończony, a firma otrzymała końcową refundację.

 

Dane kontaktowe


Subito Dotacje Sp. z o. o.
ul. Gościnna 15/19 lok. 3
05-082 Blizne Łaszczyńskiego      (gm. Stare Babice)

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:30 - 16:00
 

Kontakt:
+48 502 939 696